fbpx

KURSAS

Vaikiško markerio kaligrafija

Vaikams skirtas pradedančiųjų kursas, kuriame jie susipažins su “broad-tip” markerio kaligrafijos pagrindais, įsisavins priemonę ir daug kurs.

Datos tikslinamos
} Savaitės dienos ir laikai tikslinami

Trijų savaičių trukmės kursas, kuriame susipažinsite su “Broad-tip” markerio kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę bei pagrindines kaligrafijos taisykles.

Ko išmoksite?

Teorija

Pagrindinių kaligrafijos principų suvokimas bei lotyniškos abėcėlės raidžių ir skaičių konstravimas.

Praktika

Susipažinimas su kaligrafijos priemone. Darbas su raidėmis, žodžiais, tekstais bei dekoratyviniais elementais.

Rezultatas

Įgytos teorinės ir praktinės žinios padės jums kurti kaligrafines iliustracijas, atvirukus bei atlikti įvairias kūrybines užduotis.

Kurso programa

Pirmoji pamoka (90 min.)

Pradedame nuo pačių pagrindų: susipažįstame su rašymo Vaikišku markeriu (broad-tip) metodika, bazinių pratimų pagalba įsisaviname storų ir plonų brūkšnių plastiką, mokomės rašyti mažąsias lotyniškos abėcėlės raides.

Antroji pamoka (90 min.)

Mokomės rašyti mažąsias bei didžiąsias lotyniškos abėcėlės raides ir jas jungti į žodžius. Mažųjų lotyniškos abėcėlės raidžių pagrindu sukuriame kaligrafinį plakatą.

Trečioji pamoka (90 min.)

Mokomės komponuoti žodžius erdvėje. Kuriame orogramas.

Ketvirtoji pamoka (90 min.)

Toliau mokomės kompozicijos. Skriestuvo pagalba braižome apskritimus bei lenktas linijas ir rašome žodžius.

Penktoji pamoka (90 min.)

Mokomės komponuoti žodžius popieriaus lape į pagalbą pasitelkdami akvarelę. Kuriame stalo korteles svečiams.

Šeštoji pamoka (90 min.)

Baigiamasis darbas. Pasirenkame anglišką arba lietuvišką citatą ir komponuojame ją A3 formato lape. Citata turi būti kompoziciškai tvarkinga, raidės aiškiai skaitomos ir subalansuotos.

Užsiėmimų metu mokomoji medžiaga duodama nemokamai ir lieka jums. Vaikiški markeriai, popierius, akvarelė bei baigiamajam darbui reikalingos priemonės perkami atskirai.

 

Mokytojas

Tadas Vosylius

Kaligrafas, dizaineris

Tadas Vosylius – kaligrafas, VTDK grafinio dizaino specialybės absolventas, nuolat gilinantis savo žinias apie viduramžių, renesanso ir vėlesnių amžių rašto raidą. Jis nepaliaujamai studijuoja ir tobulina savo rašymo įgūdžius plunksna, teptuku ir pieštuku. Jam patinka eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – kirsta ir smaili plunksnos bei teptukas. Jo darbus eksponavo TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti. Tado siekis – išsaugoti tradicinės kaligrafijos vertybes, pritaikant šiuolaikiškus metodus ir praktikos naujoves, burti bendraminčius ir skatinti juos tobulėti rašymo meno srityje.

Kurso privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Mokytojo parama

Kurso metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Registruotis į kursą

Adresas: Skizze dailės salonas, Sėlių 39, Vilnius

Datos bus patikslintos

Laikas:
Savaitės diena tikslinama
Savaitės diena tikslinama

€ 145.00

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta pamokos?

Kiekvieną pamoką sudaro trys pagrindinės dalys. Pradedame nuo trumpo pristatymo ir teorinės dalies, kurioje paaiškinama pamokos tema ir užduotis. Tada pereiname prie praktinės dalies, kurios metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria ir padeda. Pamokose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Kurso programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja. 

Ps.: Pandemijos metu studentų skaičius yra griežtai ribotas. Ne daugiau 6-10 žmonių grupėje. Užsiėmimai vyksta susirinkus ne mažiau nei 4 studentams.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys mokymosi proceso. Visada galima susitarti su mokytoju, kad jis skirtų laiko prieš kitą pamoką ir paaiškintų praleistos pamokos medžiagą. Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto.

Ar galiu susigrąžinti už kursą sumokėtus pinigus?

Kadangi vietų skaičius yra ribotas, pinigai grąžinami tik tuo atveju, jei kas nors yra laukiančiųjų užimti Jūsų vietą sąraše. Taip pat Jūs galite parašyti mums el. paštu tavosu.studios@gmail.com ir nurodyti pakaitinio asmens, kuris galėtų dalyvauti vietoje Jūsų duomenis arba susitarti dėl Jūsų registracijos perkėlimo į kitą datą. Jei dėl nenumatytų aplinkybių kursas yra atšaukiamas, tuomet Jums bus pasiūlyta (-os) alternatyvi (-ios), su Jumis suderinta (-os) kurso data (-os). Jei ta (-os) data (-os) dėl vienokių ar kitokių priežasčių Jums netinka, tuomet yra grąžinama visa už kursą sumokėta suma.

Negražiai rašau ir net nemoku piešti. Ar man pavyks?

Žinoma, kad pavyks! Kursai yra skirti pradedantiesiems, tad net jei jūs manote, kad nemokate gražiai rašyti, mes padėsime jums sukurti kažką gražaus. Mokėti piešti visada yra gerai, tačiau gebėjimas piešti kaligrafijoje nėra labai svarbus.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Šis kursas vyksta čia.

Naudoti ar kopijuoti svetainėje esančią medžiagą, jos dizaino ir išdėstymo elementus galima tik gavus svetainės teisių turėtojo leidimą, ir tik su nuoroda į šaltinį: kaligrafijospamokos.lt.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest