MASTERCLASS

Copperplate kaligrafija. Majuskulai

MasterClass nuodugniai supažindins su tradicinės “Copperplate” kaligrafijos didžiosiomis raidėmis bei jų rašymo metodika.

Renkama laukiančiųjų grupė
} Laikas bus patikslintas

MasterClass, kuriame nuodugniai susipažindinsite su “Copperplate” majuskulais arba didžiosiomis abėcėlės raidėmis bei jų rašymo metodika.

Kam skirta?

Pažengusiems

Visiems, kas jau turi suvokimą apie “Copperplate” kaligrafiją. Taip pat tiems, kas pabaigė “PSK” kursą ir nori pagilinti turimas “Copperplate žinias.

Dailininkams

Dailininkams, iliustratoriams, tattoo artistams, kurie nori išmokti kurti profesionalius užrašus ir panaudoti juos savo darbuose.

Dizaineriams

Dizaineriams, kurie dirba su logotipais, reklama, vitrinų ir knygų viršelių apipavidalinimu bei kita print ir web produkcija.

Programa

Pirmoji dalis (90 min.)

Skiriame laiko apšilimo pratimams, mokomės teisingai rašyti didžiųjų raidžių bazines linijas ir bandome rašyti didžiasias raides.

Antroji dalis (90 min.)

Mokomės praktikoje pritaikyti didžiasias raides. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai. Toliau rašome ir bandome prijungti mažasias raides rašydami žodžius.

MasterClass metu visos reikalingos kaligrafijos priemonės duodamos nemokamai. Popierius bei tušas perkami atskirai.

Siekiant maksimalaus patogumo, visa medžiaga ir klasėje naudojami instrumentai yra įskaičiuoti į kainą. Tiems, kurie jau praktikuoja ir yra įpratę dirbti su savo įrankiais, rekomenduojame juos atsinešti su savimi.

 

Mokytojas
Tadas Vosylius

Kaligrafas, dizaineris

Tadas Vosylius – kaligrafas, VTDK grafinio dizaino specialybės absolventas, nuolat gilinantis savo žinias apie viduramžių, renesanso ir vėlesnių amžių rašto raidą. Jis nepaliaujamai studijuoja ir tobulina savo rašymo įgūdžius plunksna, teptuku ir pieštuku. Jam patinka eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – kirsta ir smaili plunksnos bei teptukas. Jo darbus eksponavo TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti. Tado siekis – išsaugoti tradicinės kaligrafijos vertybes, pritaikant šiuolaikiškus metodus ir praktikos naujoves, burti bendraminčius ir skatinti juos tobulėti rašymo meno srityje.

Privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Mokytojo parama

Dirbtuvių metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Registracija

Registracija į mokymų laukiančiųjų sąrašą. Susirinkus grupei, susisieksime bei sutarsime dėl grupės dydžio, MasterClass datos bei laiko.
Adresas: Ramių bičių studija, Olandų 3, Vilnius

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta MasterClass?

MasterClass dažniausiai susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje daugiau laiko skiriame teorijai bei baziniams pratimams, vėliau imamės raidžių. Tada šiek tiek pailsime ir griebiamės antrosios dalies, kurioje skiriame laiko ir kompozicijai. Užsiėmimų metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria bei padeda. Juose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja. 

Užsiėmimai vyksta susirinkus ne mažiau nei 5 studentams.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto, kad kitiems nereikėtų laukti ir gaišti mokymams skirto laiko. Visa kita galima suderinti su mokytoju.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Mes esame čia.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest