DIRBTUVĖS

Teptuko kaligrafijos pagrindai

Kūrybinės edukacinės dirbtuvės pradedantiems, kurių metu susipažinsite su teptuko kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę ir išmoksite pagrindines kaligrafijos taisykles.

Data tikslinama
} Laikas tikslinamas

2-jų dalių kūrybinės dirbtuvės, kurių metu susipažinsite su teptuko kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę bei pagrindines kaligrafijos taisykles.

Ko išmoksite?

Teorija

Pagrindinių kaligrafijos principų suvokimas bei lotyniškos abėcėlės raidžių ir skaičių konstravimas.

Praktika

Susipažinimas su kaligrafijos priemone. Darbas su raidėmis, žodžiais, tekstais bei dekoratyviniais elementais.

Rezultatas

Įgytos teorinės ir praktinės žinios padės jums kurti kaligrafines iliustracijas, atvirukus bei atlikti įvairias kūrybines užduotis.

Programa

Pirmoji dalis (150 min.)

Pradedame nuo pačių pagrindų: susipažįstame su rašymo teptuku metodika, bazinių pratimų pagalba įsisaviname storų ir plonų brūkšnių plastiką, mokomės rašyti mažąsias lotyniškos abėcėlės raides.

Mokomės rašyti mažąsias ir didžiasias lotyniškos abėcėlės raides bei jas jungti į žodžius. Lotyniškos abėcėlės raidžių pagrindu sukuriame kaligrafinį plakatą.

Antroji dalis (150 min.)

Mokomės komponuoti žodžius popieriaus lape, sukurdami darnią kompoziciją. Priverčiame raides nerūpestingai šokinėti ant bazinės linijos, sukurdami ritmą ir reikiamą charakterį. Pamokai įtvirtinti sukuriame atvirukų seriją.

Baigiamasis darbas: lotyniška, angliška arba lietuviška citata A3 formato lape. Pasirenkame anglišką arba lietuvišką citatą ir komponuojame ją A3 formato lape. Pangrama turi būti kompoziciškai tvarkinga, raidės aiškiai skaitomos ir subalansuotos.

Užsiėmimų metu mokomoji medžiaga duodama nemokamai ir lieka jums. Teptuką bei popierių reikia turėti su savimi.

 

Mokytojas
Tadas Vosylius
Kaligrafas, dizaineris

Grafikos dizaineris ir kaligrafas, turintis didelę patirtį meno srityje. Jis kasdien kuria ir tobulina savo rašymo bei piešimo įgūdžius plunksna, teptuku ar pieštuku. Jis mėgsta eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – Brause Bandzug ir Hunt 101 plunksnos, teptukas bei ruling pen. Jo darbus eksponavo tokie letteringo ir kaligrafijos grandai, kaip TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti.

Dirbtuvių privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Mokytojo parama

Dirbtuvių metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Registruotis į dirbtuves

Adresas: tikslinamas

Data tikslinama

Laikas:
tikslinamas

€ 75.00

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta dirbtuvės?

Kūrybinės edukacinės dirbtuvės susideda iš dvejų dalių. Pirmoje dalyje daugiau laiko skiriame teorijai bei baziniams pratimams, vėliau imamės raidžių. Tada šiek tiek pailsime ir griebiamės antrosios dalies, kurioje skiriame laiko kompozicijai. Dirbtuvių metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria bei padeda. Jose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Kurso programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja. 

Ps.: Pandemijos metu studentų skaičius yra griežtai ribotas. Ne daugiau 6-10 žmonių grupėje. Užsiėmimai vyksta susirinkus ne mažiau nei 4 studentams.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys jūsų mokymosi proceso. Visada galima susitarti su mokytoju, kad jis skirtų laiko prieš kitą pamoką ir paaiškintų praleistos pamokos medžiagą. Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto.

Negražiai rašau ir net nemoku piešti. Ar man pavyks?

Žinoma, kad pavyks! Kursai yra skirti pradedantiesiems, tad net jei jūs manote, kad nemokate gražiai rašyti, mes padėsime jums sukurti kažką gražaus. Mokėti piešti visada yra gerai, tačiau gebėjimas piešti kaligrafijoje nėra labai svarbus.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Šis kursas vyksta čia.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest