MINI KURSAS

Teptuko kaligrafijos pagrindai

Mini kursas pradedantiems, kuriame susipažinsite su teptuko kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę ir išmoksite pagrindines kaligrafijos taisykles.

Dėl COVID-19 data tikslinama
} Pr ir Tr 16:30 – 18:00

Dviejų savaičių trukmės mini kursas, kuriame susipažinsite su teptuko kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę bei pagrindines kaligrafijos taisykles.

Ko išmoksite?

Teorija

Pagrindinių kaligrafijos principų suvokimas bei lotyniškos abėcėlės raidžių ir skaičių konstravimas.

Praktika

Susipažinimas su kaligrafijos priemone. Darbas su raidėmis, žodžiais, tekstais bei dekoratyviniais elementais.

Rezultatas

Įgytos teorinės ir praktinės žinios padės jums kurti kaligrafines iliustracijas, atvirukus bei atlikti įvairias kūrybines užduotis.

Kurso programa

Mini kursą sudaro 4-ios pamokos. Kurso trukmė, 2 savaitės.

Pirmoji pamoka (90 min.)

Pradedame nuo pačių pagrindų: susipažįstame su rašymo teptuku metodika, bazinių pratimų pagalba įsisaviname storų ir plonų brūkšnių plastiką, mokomės rašyti mažąsias lotyniškos abėcėlės raides.

Antroji pamoka (90 min.)

Mokomės rašyti mažąsias ir didžiasias lotyniškos abėcėlės raides bei jas jungti į žodžius. Lotyniškos abėcėlės raidžių pagrindu sukuriame kaligrafinį plakatą.

Trečioji pamoka (90 min.)

Mokomės komponuoti žodžius popieriaus lape, sukurdami darnią kompoziciją. Priverčiame raides nerūpestingai šokinėti ant bazinės linijos, sukurdami ritmą ir reikiamą charakterį. Pamokai įtvirtinti sukuriame atvirukų seriją.

Ketvirtoji pamoka (90 min.)

Baigiamasis darbas. Pasirenkame anglišką arba lietuvišką pangramą ir komponuojame ją A3 formato lape. Pangrama turi būti kompoziciškai tvarkinga, raidės aiškiai skaitomos ir subalansuotos.

Užsiėmimų metu mokomoji medžiaga duodama nemokamai ir lieka jums. Teptukas, popierius ir baigiamajam darbui reikalingos priemonės perkami atskirai.

 

Mokytojas
Tadas Vosylius
Kaligrafas, dizaineris

Grafikos dizaineris ir kaligrafas, turintis didelę patirtį meno srityje. Jis kasdien kuria ir tobulina savo rašymo bei piešimo įgūdžius plunksna, teptuku ar pieštuku. Jis mėgsta eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – Pentel Color Brush, Hunt 101 plunksna bei Ruling pen. Jo darbus eksponavo tokie letteringo ir kaligrafijos grandai, kaip TYPISM, LETTERING DAILY, CALLIGRAPHY MASTERS, TYPEYEAH ir kiti.

Kurso privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Mokytojo parama

Kurso metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Registruotis į kursą

Adresas: Skizze dailės salonas, Sėlių 39, Vilnius

Dėl COVID-19 datos bus patikslintos

Laikas:
Pr  16:30 – 18:00
Tr  16:30 – 18:00

€ 95.00

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta pamokos?

Kiekvieną pamoką sudaro trys pagrindinės dalys. Pradedame nuo trumpo pristatymo ir teorinės dalies, kurioje paaiškinama pamokos tema ir užduotis. Tada pereiname prie praktinės dalies, kurios metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria ir padeda. Pamokose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Kurso programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja.

Ps.: Pandemijos metu studentų skaičius yra griežtai ribotas. Ne daugiau 6-10 žmonių grupėje.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys jūsų mokymosi proceso. Visada galima susitarti su mokytoju, kad jis skirtų laiko prieš kitą pamoką ir paaiškintų praleistos pamokos medžiagą. Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto.

Negražiai rašau ir net nemoku piešti. Ar man pavyks?

Žinoma, kad pavyks! Kursai yra skirti pradedantiesiems, tad net jei jūs manote, kad nemokate gražiai rašyti, mes padėsime jums sukurti kažką gražaus. Mokėti piešti visada yra gerai, tačiau gebėjimas piešti kaligrafijoje nėra labai svarbus.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Šis kursas vyksta čia.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest