ONLINE KURSAS

Pažintis su kaligrafija

Įvadinis kursas, skirtas tiems, kurie nori susipažinti su kaligrafija, bet nežino nuo ko pradėti. Kursas supažindins jus su pagrindinėmis vakarų kaligrafijos kryptimis ir priemonėmis.

12 07 – 12 21
} An ir Kt 19:00 – 21:00

Šis kursas nėra tipiška iš anksto įrašyta pamokų serija, tačiau yra “Live” ir moko kaligrafijos su ta pačia individualizuota instrukcija, kurią gautumėte įprastinėse pamokose gyvai.

Kam skirtas kursas?

Mėgėjams

Visiems, kas nori pradėti nuo nulio, išsiūgdyti naują įprotį ir atrasti naują hobį, pradžiuginti draugus bei artimuosius gražiomis dovanomis.

Dailininkams

Dailininkams, iliustratoriams, tattoo artistams, kurie nori išmokti kurti profesionalius užrašus ir panaudoti juos savo darbuose.

Dizaineriams

Dizaineriams, kurie dirba su logotipais, reklama, vitrinų ir knygų viršelių apipavidalinimu bei kita print ir web produkcija.

Kaip viskas vyksta?

Žemiau surašyti pagrindiniai dalykai.

  • Tai LIVE online kursas.
  • Pamokos bus įrašomos ir prieinamos viso kurso metu.
  • Susitiksime tiesiogiai per ZOOM. Užsiregistravę studentai gaus asmeninę nuorodą.
  • Pamokos vyks dukart per savaitę, tris savaites iš eilės. Kiekviena pamoka truks maždaug 90 minučių su trumpa pertraukėle pailsinti rankas ar ištiesti kojas. Po pertraukėlės ir pamokos pabaigoje bus 20–30 minučių K/A (klausimų/atsakymų) sesija.
  • Užsiėmimų metu galėsite matyti mane, mano rankas ir mano darbo stalą iš arti. Bus naudojama kamera, kuri leis matyti kokybišką vaizdą iš viršaus.
  • Prieš kurso pradžią el. paštu gausite nuorodą kurso medžiagos atsiuntimui.
  • Bus sukurta Facebook grupė, kurioje galėsite diskutuoti, užduoti klausimus ir kelti savo namų darbus.

Kurso programa

 

 

Pirmoji pamoka (90 min. + 30 min. K/A)

Kirsta plunksna. Susipažinimas su šia kaligrafijos priemone. Baziniai pratimai ir praktika. Mažųjų raidžių sudėtis, jų rašymo ir jungimo taisyklės. Praktika.

Antroji pamoka (90 min. + 30 min. K/A)

Smaili Plunksna. Pagrindinės darbo su šia kaligrafijos priemone taisyklės. Baziniai pratimai ir praktika. Mažųjų raidžių sudėtis, jų rašymo ir jungimo taisyklės. Praktika.

Trečioji pamoka (90 min. + 30 min. K/A)

Teptukas / Brush pen. Pagrindinės rašymo šiuo kaligrafijos instrumentu taisyklės. Baziniai pratimai ir praktika. Raidžių sudėtis, jų rašymo bei jungimo taisyklės. Praktika

Ketvirtoji pamoka (90 min. + 30 min. K/A)

Ekspresyvi kaligrafija. “Lata-pen” arba kitaip, “Cola-pen”. Šią kaligrafijos priemonę pasigaminsime patys. Pasiruošimas baigiamąjam darbui.

Penktoji pamoka (30 min. K/A)

Baigiamojo darbo peržiūra bei aptarimas. Šią pamoką daugiau skirsime klausimams ir atsakymams.

Priemonės, kurių reikės šiam kursui:

* Spalvotas tušas ir spalvotas popierius yra tik pasiūlymas, jų įsigyti nebūtina.

 

Papildomai:

  • Norėdami dalyvauti, turite atsisiųsti ir įdiegti ZOOM programą. Dalyvauti galite tiek iš kompiuterio, tiek iš telefono ar planšetės. Tai suteikia galimybę užduoti klausimą mokytojui tiesiogiai per pamoką, jei staiga kažkas neaišku ar neveikia.

Nuoroda į kurso medžiagą, kurios reikės virtualių pamokų metu, bus išsiųsta el. paštu visiems į šį kursą prisiregistravusiems studentams.

 

Mokytojas

Tadas Vosylius

Kaligrafas, dizaineris

Grafikos dizaineris ir kaligrafas, turintis didelę patirtį meno srityje. Jis kasdien kuria ir tobulina savo rašymo bei piešimo įgūdžius plunksna, teptuku ar pieštuku. Jis mėgsta eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, o jo darbus eksponavo tokie letteringo ir kaligrafijos grandai, kaip TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti.

Kurso privalumai

Vaizdo įrašai

Prieiga prie pamokų vaizdo įrašų ir medžiagos iki pat kurso pabaigos.

Mokytojo parama

Namų darbų analizė ir bendravimas su mokytoju viso kurso metu.

Vertinga medžiaga

Paruošta medžiaga savarankiškam mokymuisi ir praktikai namuose.

 

Registruotis į kursą

Kursas vyksta ZOOM platformoje.

Gruodžio 7 - Gruodžio 21

Laikas:
An 19:00 – 21:00
Kt 19:00 – 21:00
€ 135.00

Dažniausi klausimai

Kiek laiko trunka šis kursas?

Pamokos vyksta ZOOM platformoje du kartus per savaitę. Pamokos trukmė apytiksliai 90 min. Kurso trukmė, 3 savaitės.

Kiekvieną pamoką pradedame atsakymais į klausimus, kurie susikaupė atliekant namų darbus. Tada paaiškinu temą ir darau užduotį kartu su jumis, atsakydamas į klausimus bei kalbu apie darbo niuansus ir paslaptis. Pasibaigus užsiėmimui, užduodu namų darbus.

Jūsų patogumui pamokos yra įrašomos ir pasiekiamos viso kurso metu. Po kiekvienos pamokos gausite nuorodą video įrašo peržiūrai.

Ar šis kursas skirtas pradedantiems?

Taip. Šis kursas skirtas pradedantiems susipažinti su kaligrafija apskritai. Vienok buvo studentų, kurie norėjo prisiminti pamirštus įgūdžius ir buvo labai patenkinti, kad galėjo prisiminti ne tik juos, bet ir sužinoti kažką naujo.

Ar kairiukai gali lankyti šį kursą?

Žinoma! Aš rašysiu su dešine ranka, tačiau duosiu patarimų bei nuorodų kaip patogiau būtų rašyti ir kairėje rankoje laikantiems instrumentą.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys jūsų mokymosi proceso. Pamokos yra įrašomos ir pasiekiamos viso kurso metu.

Kokių priemonių reikės šiam kursui?

* Spalvotas tušas ir spalvotas popierius yra tik pasiūlymas, jų įsigyti nebūtina.

 

Papildomai:

  • Norėdami dalyvauti, turite atsisiųsti ir įdiegti ZOOM programą. Dalyvauti galite tiek iš kompiuterio, tiek iš telefono ar planšetės. Tai suteikia galimybę užduoti klausimą mokytojui tiesiogiai per pamoką, jei staiga kažkas neaišku ar neveikia.
Kokios priemonės įtrauktos į šį kursą?

• nuoroda prisijungti prie ZOOM grupės;
• kurso medžiagos pdf;
• išsami dalomoji kurso medžiaga.

Ar šis kursas interaktyvus?

Taip. Tai LIVE kursas ir klausimai yra daugiau nei laukiami. Visi būsite nutildyti ir galėsite įsijungti tik tada, kai norėsite užduoti klausimą. Taip pat galėsite klausimus užduoti ir bendrauti su visa klase naudodamiesi chat’u.

Dvi taisyklės:
a) Išsaugokite klausimus iki 5 min. pertraukėlės, kuri bus daroma kiekvieną pamoką siekiant pailsinti rankas ar ištiesti kojas arba iki pamokos pabaigos.
b) Atminkite, kad esate grupėje, todėl turime gerbti vienas kito laiką. Jei turite daugiau klausimų, galbūt norėsite užsisakyti privačią pamoką atskirai.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Tavosu Studios

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest