ONLINE 1:1

Individualios kaligrafijos pamokos

Kaligrafijos praktika gali atstoti meditaciją bei terapiją ir nėra geresnio laiko jos išmokti nei dabar.

Nesvarbu ar tik pradedate, ar turite šiek tiek patirties, ar galbūt pabaigėte mano vedamą kursą – jei jums reikia papildomos individualios pagalbos, aš esu čia. Individualiose pamokose mano dėmesys bus skirtas tik Jums, kad galėtume kuo efektyviau išnaudoti laiką skirtą klausimams bei praktikai. Čia taip pat galite išeiti ir visą kursą.

Kaip viskas vyksta?

Žemiau surašyti pagrindiniai dalykai.

Registruotis galima vienai 60 min. trukmės pamokai, vienai 120 min. trukmės pamokai arba visam kursui.​

Susitiksime tiesiogiai per ZOOM. Po registracijos patvirtinimo gausite asmeninę nuorodą.

Pamoka ar pamokos vyks tiek kartų, kiek sutarsime. Tikslų pamokų laiką suderinsime individualiai.

Užsiėmimo metu galėsite matyti mano rankas ir mano darbo stalą iš labai arti, bus naudojama kamera, kuri leis matyti kokybišką vaizdą iš viršaus.

Bendrauti ir užduoti įvairius su raidėmis susijusius klausimus bus galima visos pamokos metu.

Bus sukurtas Youtube playlist’as, kuriame iš naujo galėsite peržiūrėti buvusių pamokų vaizdo įrašus.

Užsiėmimams reikia turėti savo priemones. Plačiau apie jas galite pasiskaityti “Dažniausi klausimai” skiltyje, puslapio apačioje.

Vaizdo įrašas

Ištrauka iš Italic 1:1 pirmosios pamokos pradedantiems.

Registracija

Pamokos vyksta ZOOM platformoje.

Laikas:
Suderinamas individualiai

€ 25.00 / h

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta 1:1 pamokos?

Pamokos vyksta ZOOM platformoje tiek kartų, kiek sutarsime.

Kiekvieną pamoką pradedame atsakymais į klausimus, kurie susikaupė atliekant namų užduotį. Tada paaiškinu temą ir darau užduotį kartu su jumis, atsakydamas į klausimus bei kalbu apie darbo niuansus ir paslaptis. Pasibaigus užsiėmimui, užduodu namų darbus.

Ar šios pamokos skirtos pradedantiems?

Taip ir ne. Šių pamokų tikslas padėti tiek pradedantiesiems, tiek ir jau pažengusiems kaligrafijos mėgėjams. Atsakyti į visus iškilusius klausimus bei efektyviai išnaudoti laiką praktikai.

Ar kairiukai gali registruotis šioms pamokoms?

Žinoma! Aš rašysiu su dešine ranka, tačiau duosiu patarimų bei nuorodų kaip patogiau būtų rašyti ir kairėje rankoje laikantiems instrumentą.

Kokių priemonių reikės?

Įvadas į kaligrafiją 1:1du viename arba tiesus plunksnos laikiklis; kirsta plunksna Leonardt Tape (4mm) arba Pilot Parallel Pen (3.8 mm); smaili plunksna Zebra G, Nikko G, Hunt 22B arba Leonardt G; apvalus teptukas arba brush pen (aš naudosiu Lyra Brush pen ir Pentel Color Brush); tušas Gamma (juodas) arba Pelikan 4001 (juodas); A4 formato popieriaus bloknotas Canson XL Marker, Winsor & Newton Marker arba Fabriano Layout, pigesnė alternatyva – Navigator (jis dažnai pralieja). Bloknotas neturi būti susegtas spirale, jo lapai turi lengvai išsiplėšti.

Italic kaligrafija 1:1 – tiesus plunksnos laikiklis; kirsta plunksna Leonardt Tape (4mm) arba Pilot Parallel Pen (3.8 mm);  A4 formato popieriaus bloknotas Canson XL Marker, Winsor & Newton Marker arba Fabriano Layout, pigesnė alternatyva – Navigator (jis dažnai pralieja). Bloknotas neturi būti susegtas spirale, jo lapai turi lengvai išsiplėšti.

Copperplate kaligrafija 1:1du viename arba tiesus plunksnos laikiklis; smaili plunksna Zebra G, Nikko G, Hunt 22B arba Leonardt G; tušas Gamma (juodas) arba Pelikan 4001 (juodas); A4 formato popieriaus bloknotas Canson XL Marker, Winsor & Newton Marker arba Fabriano Layout, pigesnė alternatyva – Navigator (jis dažnai pralieja). Bloknotas neturi būti susegtas spirale, jo lapai turi lengvai išsiplėšti.

Brush pen / Teptuko kaligrafija 1:1apvalus teptukas arba brush pen (aš naudosiu Lyra Brush pen ir Pentel Color Brush); tušas Gamma (juodas) arba Pelikan 4001 (juodas); A4 formato popieriaus bloknotas Canson XL Marker, Winsor & Newton Marker arba Fabriano Layout, pigesnė alternatyva – Navigator (jis dažnai pralieja). Bloknotas neturi būti susegtas spirale, jo lapai turi lengvai išsiplėšti.

Vaikiško markerio kaligrafija 1:1 – vaikiški flomasteriai Crayola arba kiti flomasteriai su kūgio formos galiuku; A4 formato popieriaus bloknotas Canson XL Marker, Winsor & Newton Marker arba Fabriano Layout, pigesnė alternatyva – Navigator (jis dažnai pralieja). Bloknotas neturi būti susegtas spirale, jo lapai turi lengvai išsiplėšti.

 

Papildomai:

  • Norėdami dalyvauti, turite atsisiųsti ir įdiegti ZOOM programą. Dalyvauti galite tiek iš kompiuterio, tiek iš telefono ar planšetės. Tai suteikia galimybę užduoti klausimą mokytojui tiesiogiai per pamoką, jei staiga kažkas neaišku ar neveikia.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Tavosu Studios

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest