fbpx

STRAIPSNIS

PARODA “TEAMO”

Tadas Vosylius

Vasario 17, 2019

Vasario 14-ąją nusprendžiau aplankyti savo bendravardžio bičiulio ir jo draugės Emilijos leteringo bei aksesuarų parodą “TEamo”, kurios pristatymas vyko Vilniaus “Raštinėje”.

Raštinė ir Hip Hop freestyle'as

Apie “Raštinę” buvau girdėjęs iš savo studentės, kurioje ji pirko “Zig” brush-pen’us, tačiau iki šio vakaro apsilankęs joje nebuvau. Tad, kai tik sužinojau apie šį renginį, nusprendžiau, kad jau pats metas užsukti ir apsižvalgyti.

Į pristatymą atėjau šiek tiek pavėlavęs, Tadas jau buvo pradėjęs savo modernaus hip-hop’o koncertą (taip, jis dar ir repuoja!), o kompaniją jam palaikė 3 šaunūs muzikantai. Kaip ir pridera šiai dienai, meilė tvyrojo ore. Dainų tekstai bei parodos tematika taip pat buvo susijusi su Amūru ir puikiai atitiko pavadinimą: T (Tadas) + E (Emilija) + amo = TEamo.

Koncertas vyko sklandžiai, kai kurie lankytojai priedainius repavo kartu, kiti trypčiojo į ritmą bei gurgšnojo kokteilius. Vienok, koncerto ir parodos metu tvyrojo prietema (ir šiaip buvo vakaras), todėl iš anksto atsiprašau už nuotraukų kokybę.

T + E + amo = TEamo

Tadą Čiūdarą (forsureletters) pažįstu kaip profesionalų leteringo artistą, kuris specializuojasi kaligrafiško leteringo (kas yra kaligrafiškas leteringas, galite pasiskaityti šiame straipsnyje) kūrime ir kuria daugiausiai logotipus klientams iš viso pasaulio. Emilija specializuojasi produkto dizaino kūrime ir kiek supratau iš Tado pasakojimo, daro aksesuarus iš įvairaus dydžio veidrodžių. Šis jų kolabas tik dar kartą įrodė kaip kaligrafiškas leteringas ir produktas gali papildyti vienas kitą.

Nors ir žinojau, kad Tadas toli gražu neabejingas kaligrafijai, bet buvau nustebintas kaligrafijos darbų dauguma. Labai patiko darbai su lengvais, ekspresyviai parašytais žodžiais, taip pat kortelės, kurių vieną gavau dovanų (Ačiū!)

Tikrai įspūdingas “letterpress” būdu atspaustas kaligrafiško leteringo plakatas. Reikia pamatyti gyvai, nes nuotrauka (ypač daryta prieblandoje) tokio įspūdžio nesuteikia.

Ne viską pavyko užfiksuoti dėl prasto apšvietimo, tačiau paroda vyks iki kovo pradžios, todėl labai rekomenduoju apsilankyti ir viską pamatyti patiems. Pati “Raštinė” kaip vieta paliko tikrai neblogą įspūdį. Jie turi ir leteringo bei dizaino knygų, ir įvairių markerių bei brush-pen’ų. Taip pat pas juos galima patogiai įsitaisyti prie baro ar staliuko ir išgerti skanios arbatos bei kavos.

Tai tiek šiam kartui. Sakau ačiū Tadui ir Emilijai bei linkiu nepristigti kūrybinių idėjų.

Tado Čiūdaro instagram: @forsureletters
Emilijos Rimkutės instagram: @e_rimkute 

Lengvos rankos ir iki susitikimo!

Naudoti ar kopijuoti svetainėje esančią medžiagą, jos dizaino ir išdėstymo elementus galima tik gavus svetainės teisių turėtojo leidimą, ir tik su nuoroda į šaltinį: kaligrafijospamokos.lt.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest

Share This