BAZINIS KURSAS

Klasika. Copperplate kaligrafija

Kursas padės Jums įgyti pagrindinius rašymo smailia plunksna įgūdžius, nuodugniai supažindins su tradicinės “Copperplate” kaligrafijos tendencijomis ir išmokys jas teisingai derinti.
Vasario 1 – Kovo 3
} An ir Kt 19:00 – 20:30

Penkių savaičių trukmės bazinis kursas, kuriame nuodugniai susipažindinsite su tradicinės agliško kursyvo “Copperplate” kaligrafijos tendencijomis ir išmoksite jas teisingai derinti.

Kam skirtas kursas?

Mėgėjams

Visiems, kas nori pradėti nuo nulio, išsiūgdyti naują įprotį ir atrasti naują hobį, pradžiuginti draugus bei artimuosius gražiomis dovanomis.

Dailininkams

Dailininkams, iliustratoriams, tattoo artistams, kurie nori išmokti kurti profesionalius užrašus ir panaudoti juos savo darbuose.

Dizaineriams

Dizaineriams, kurie dirba su logotipais, reklama, vitrinų ir knygų viršelių apipavidalinimu bei kita print ir web produkcija.

Kurso programa

Pirmoji pamoka (90 min.)

Trumpa Copperplate istorija. Susipažįstame su šiai kaligrafijos rankai būdingomis priemonėmis ir sužinome kaip taisyklingai sėdėti rašant. Skiriame laiko apšilimo pratimams, mokomės teisingai rašyti 7-ias mažųjų raidžių bazines linijas.

Antroji pamoka (90 min.)

Mokomės praktikoje pritaikyti bazines linijas iš jų konstruodami mažąsias raides. Pirmoji mažųjų raidžių grupė, kurios bendras dėmuo yra ovalas ir pusiau ovalas. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai. Bandome jungti raides į žodžius.

Trečioji pamoka (90 min.)

Antroji mažųjų raidžių grupė, kurios bendras dėmuo yra kabliukas (paprastas bei apverstas) ir garbana. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai. Žodžio “minimum” pagalba studijuojame tarpus tarp raidžių ir ritmą. Pamokai įtvirtinti sukūriame dekoratyvinę kortelę.

Ketvirtoji pamoka (90 min.)

Toliau mokomės rašyti mažasias raides. Trečioji mažųjų raidžių grupė, kurios bendras dėmuo yra kilpinės iškeltinės bei nuleistinės. Ketvirtoji (nepritapėlių) mažųjų raidžių grupė, kuri neturi bendro dėmens. Išeitai medžiagai įtvirtinti sukūriame TAG’ą (pakabinamą dovanos etiketę).

Penktoji pamoka (90 min.)

Didžiosios raidės. 8-ios bazinės didžiųjų raidžių linijos. Skiriame laiko praktikai.

Šeštoji pamoka (90 min.)

Mokomės praktikoje pritaikyti bazines linijas iš jų konstruodami didžiąsias raides. Pirmoji, antroji, trečioji ir ketvirtoji dižiųjų raidžių grupės. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai.

Septintoji pamoka (90 min.)

Toliau mokomės rašyti didžiąsias raides. Penktoji, šeštoji, septintoji ir aštuntoji didžiųjų raidžių grupės. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai.

Aštuntoji pamoka (90 min.)

Toliau rašome didžiąsias raides. Devintoji ir paskutinė, dešimtoji (nepritapėlių) didžiųjų raidžių grupės. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai.

Devintoji pamoka (90 min.)

Dekoratyviniai mažųjų bei didžiųjų raidžių elementai. Skaičiai.

Dešimtoji pamoka (90 min.)

Baigiamasis kurso darbas. Nuo eskizo ik rezultato. Šventinis kvietimas baltu, auksiniu arba sidabrinės spalvos tušu ant storesnio A6 formato popieriaus 

Užsiėmimų metu visos reikalingos kaligrafijos priemonės duodamos nemokamai. Popierius, tušas ir baigiamajam darbui reikalingos priemonės perkami atskirai.

Siekiant maksimalaus patogumo, visa medžiaga ir klasėje naudojami instrumentai yra įskaičiuoti į kurso kainą. Tiems, kurie jau praktikuoja ir yra įpratę dirbti su savo įrankiais, rekomenduojame juos atsinešti su savimi.

 

Mokytojas
Tadas Vosylius
Kaligrafas, dizaineris
Grafikos dizaineris ir kaligrafas, turintis didelę patirtį meno srityje. Jis kasdien kuria ir tobulina savo rašymo bei piešimo įgūdžius plunksna, teptuku ar pieštuku. Jis mėgsta eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – Brause Bandzug ir Hunt 101 plunksnos, teptukas bei ruling pen. Jo darbus eksponavo tokie letteringo ir kaligrafijos grandai, kaip TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti.

Kurso privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Individualus požiūris

Kurso metu mokytojas teiks ir koreguos užduotis pagal jūsų pasirengimo lygį.

Mokytojo parama

Kurso metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju. 

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Vertingos dovanos

Priemonės ir mokomoji medžiaga liks jums, kad galėtumėte savarankiškai praktikuotis net ir pabaigę kurso programą.

Savo stiliaus atradimas

Kurso metu mokytojas padės jums atrasti savo unikalų stilių ir suvokti, kur link judėti toliau.

 

Registruotis į kursą

Adresas: Ramių bičių studija, Olandų 3, Vilnius

Vasario 1 - Kovo 3

Laikas:
An  19:00 – 20:30
Pn  19:00 – 20:30

€ 155.00

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta pamokos?

Kiekvieną pamoką sudaro trys pagrindinės dalys. Pradedame nuo trumpo pristatymo ir teorinės dalies, kurioje paaiškinama pamokos tema ir užduotis. Tada pereiname prie praktinės dalies, kurios metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria ir padeda. Pamokose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Kurso programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja. 

Ps.: Pandemijos metu studentų skaičius yra griežtai ribotas. Ne daugiau 6-10 žmonių grupėje. Užsiėmimai vyksta susirinkus ne mažiau nei 4 studentams.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys jūsų mokymosi proceso. Visada galima susitarti su mokytoju, kad jis skirtų laiko prieš kitą pamoką ir paaiškintų praleistos pamokos medžiagą. Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto.

Negražiai rašau ir net nemoku piešti. Ar man pavyks?

Žinoma, kad pavyks! Kursai yra skirti pradedantiesiems, tad net jei jūs manote, kad nemokate gražiai rašyti, mes padėsime jums sukurti kažką gražaus. Mokėti piešti visada yra gerai, tačiau gebėjimas piešti kaligrafijoje nėra labai svarbus.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Mes esame čia.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest