MASTERCLASS

Brush pen leteringo pagrindai

MasterClass pradedantiems, kurio metu susipažinsite su Brush Pen kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę ir išmoksite pagrindines kaligrafijos taisykles.
Renkama laukiančiųjų grupė
} Laikas bus patikslintas

 2-jų dalių MasterClass pradedantiems, kurio metu susipažinsite su Brush Pen kaligrafijos pagrindais, įsisavinsite priemonę bei pagrindines kaligrafijos taisykles.

Ko išmoksite?

Teorija

Pagrindinių kaligrafijos principų suvokimas bei lotyniškos abėcėlės raidžių ir skaičių konstravimas.

Praktika

Susipažinimas su kaligrafijos priemone. Darbas su raidėmis, žodžiais, tekstais bei dekoratyviniais elementais.

Rezultatas

Įgytos teorinės ir praktinės žinios padės jums kurti kaligrafines iliustracijas, atvirukus bei atlikti įvairias kūrybines užduotis.

Programa

Pirmoji dalis (90 min.)

Pradedame nuo pačių pagrindų: susipažįstame su Brush Pen valdymo metodika, bazinių pratimų pagalba įsisaviname storų ir plonų brūkšnių plastiką.

Mokomės rašyti mažąsias ir didžiasias lotyniškos abėcėlės raides bei jas jungti į žodžius.

Antroji dalis (90 min.)

Mokomės komponuoti žodžius popieriaus lape. Priverčiame raides nerūpestingai šokinėti ant bazinės linijos, sukurdami ritmą ir reikiamą charakterį.

Baigiamasis darbas: pasirinkta lotyniška, angliška arba lietuviška citata A3 formato lape.

Dirbtuvių metu mokomoji medžiaga duodama nemokamai ir lieka jums. Brush pen (geriausiai 2 x “Lyra Aqua Brush Duo”) bei A3 formato popierių (skirtą markeriams) reikia turėti su savimi.

 

Mokytojas

Tadas Vosylius

Kaligrafas, dizaineris

Tadas Vosylius – kaligrafas, VTDK grafinio dizaino specialybės absolventas, nuolat gilinantis savo žinias apie viduramžių, renesanso ir vėlesnių amžių rašto raidą. Jis nepaliaujamai studijuoja ir tobulina savo rašymo įgūdžius plunksna, teptuku ir pieštuku. Jam patinka eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – kirsta ir smaili plunksnos bei teptukas. Jo darbus eksponavo TYPISM, LETTERING DAILY, TYPEYEAH ir kiti. Tado siekis – išsaugoti tradicinės kaligrafijos vertybes, pritaikant šiuolaikiškus metodus ir praktikos naujoves, burti bendraminčius ir skatinti juos tobulėti rašymo meno srityje.

Privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Mokytojo parama

Dirbtuvių metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Registracija

Registracija į mokymų laukiančiųjų sąrašą. Susirinkus grupei, susisieksime bei sutarsime dėl grupės dydžio, MasterClass datos bei laiko.
Adresas: Ramių bičių studija, Olandų 3, Vilnius

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta MasterClass?

MasterClass dažniausiai susideda iš dviejų dalių. Pirmoje dalyje daugiau laiko skiriame teorijai bei baziniams pratimams, vėliau imamės raidžių. Tada šiek tiek pailsime ir griebiamės antrosios dalies, kurioje skiriame laiko ir kompozicijai. Užsiėmimų metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria bei padeda. Juose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra ribotas. Ne daugiau kaip 10-15 žmonių. Programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja. 

Užsiėmimai vyksta susirinkus ne mažiau nei 5 studentams.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto, kad kitiems nereikėtų laukti ir gaišti mokymams skirto laiko. Visa kita galima suderinti su mokytoju.

Naujienos

Visuomet būkite įvykių sūkūryje.

Šis kursas vyksta čia.

error: Turinys apsaugotas.

Pin It on Pinterest