Copperplate kaligrafija. Pradžia

3 SAVAITĖS

Kurso trukmė

6 UŽSIĖMIMAI

Užsiėmimų skaičius

95 €

Kurso kaina

Kursas padės Jums įgyti pagrindinius rašymo smailia plunksna įgūdžius, supažindins su tradicinės “Copperplate” kaligrafijos tendencijomis ir išmokys jas teisingai derinti.

Ko išmoksite?

Teorija

Pagrindinių tradicinės “Copperplate” kaligrafijos principų tyrimas, mažųjų ir didžiųjų raidžių rašymo taisyklės, darbas su žodžiais bei tekstu.

Praktika

Susipažinimas su kaligrafijos priemone. Darbas su raidėmis, žodžiais, tekstais ir dekoratyviniais elementais. Individualaus rašto pagrindai.

Rezultatas

Gautos žinios leis jums sukurti lengvus, malonius ir jausmingus užrašus. Įgytus įgūdžius galėsite pritaikyti šventinėms progoms.

Kurso programa

Šis kursas tinka visiems. Specialus pasirengimas nebūtinas.

PIRMA PAMOKA

Trumpa Copperplate istorija. Susipažįstame su šiai kaligrafijos rankai būdingomis priemonėmis ir sužinome kaip taisyklingai sėdėti rašant. Skiriame laiko apšilimo pratimams, mokomės teisingai rašyti mažųjų raidžių bazines linijas.

ANTRA PAMOKA

Mokomės praktikoje pritaikyti 7-ias bazines linijas iš jų konstruodami mažasias raides. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai.

TREČIA PAMOKA

Mokomės jungti raides į žodžius, nagrinėjame įvairius mažųjų raidžių jungimo būdus. Sužinome kaip alternatyviai parašyti išraiškingus nuleistinius ir iškeltinius elementus.

KETVIRTA PAMOKA

Bazinės didžiųjų raidžių linijos. Skiriame laiko apšilimo pratimams bei praktikai.

PENKTA PAMOKA

Mokomės pritaikyti 8-ias bazines linijas iš jų konstruodami didžiąsias raides. Skiriame laiko kiekvienai raidei ir jos sudėčiai.

ŠEŠTA PAMOKA

Baigiamasis kurso darbas. Kaligrafinė citata ar pangrama spalvotu arba juodu tušu ant storesnio A4 formato popieriaus.

Užsiėmimų metu visos reikalingos kaligrafijos priemonės duodamos nemokamai ir lieka jums, tačiau galima turėti ir savo. Baigiamajam darbui reikalingos priemonės perkamos atskirai.

Mokytojas

Tadas Vosylius

Kaligrafas, dizaineris

Grafikos dizaineris ir kaligrafas, turintis didelę patirtį meno srityje. Jis kasdien kuria ir tobulina savo rašymo bei piešimo įgūdžius plunksna, teptuku ar pieštuku. Jis mėgsta eksperimentuoti su įvariomis medijomis ir kaligrafijos priemonėmis, tačiau mėgstamiausi Tado įrankiai – Pentel Color Brush, Hunt 101 plunksna bei Ruling pen. Jo darbus eksponavo tokie letteringo ir kaligrafijos grandai, kaip TYPISM, LETTERING DAILY, CALLIGRAPHY MASTERS, TYPEYEAH ir kiti.

Darbai

Mokymosi privalumai

Naudingos žinios

Įgysite žinių ir įgūdžių, kurie padės jums tobulėti ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Komandinio darbo patirtis

Išmoksite analizuoti savo ir kitų darbus, atsirinkti naudingą informaciją ir panaudoti ją savo darbuose.

Individualus požiūris

Kurso metu mokytojas teiks ir koreguos užduotis pagal jūsų pasirengimo lygį.

Vertingos dovanos

Priemonės ir mokomoji medžiaga liks jums, kad galėtumėte savarankiškai praktikuotis net ir pabaigę kurso programą.

w

Mokytojo parama

Kurso metu turėsite galimybę nuolat bendrauti ir konsultuotis su mokytoju.

Savo stiliaus atradimas

Kurso metu mokytojas padės jums atrasti savo unikalų stilių ir suvokti, kur link judėti toliau.

 

Atsiliepimai

Registruotis į kursą

Pasirinkite užsiėmimų datą ir laiką.

Lapkričio 5 - Lapkričio 22

Laikas:
An  19:30 – 21:30
Pn  19:30 – 21:30

Vieta:
J. Jasinskio 11, Vilnius
II a. 203 auditorija

Dažniausi klausimai

Kaip vyksta pamokos?

Kiekvieną pamoką sudaro trys pagrindinės dalys. Pradedame nuo trumpo pristatymo ir teorinės dalies, kurioje paaiškinama pamokos tema ir užduotis. Tada pereiname prie praktinės dalies, kurios metu mokytojas individualiai dirba su kiekvienu studentu, jam pataria ir padeda. Pamokose mokomės analizuoti savo ir kitų darbus, dirbti komandoje bei stebėti savo pažangą.

Kiek mokinių būna grupėje?

Kiekvienos grupės studentų skaičius yra griežtai ribotas. Ne daugiau kaip 10-12 žmonių. Kurso programa suprojektuota taip, kad per pamoką mokytojas galėtų skirti dėmesį asmeniškai kiekvienam, o didesnis žmonių skaičius tai riboja.

Ką daryti, jei praleidžiate užsiėmimą?

Nesijaudinkite, tai nesutrikdys jūsų mokymosi proceso. Visada galima susitarti su mokytoju, kad jis skirtų laiko prieš kitą pamoką ir paaiškintų praleistos pamokos medžiagą. Svarbiausia įspėti apie tai iš anksto.

Negražiai rašau ir net nemoku piešti. Ar man pavyks?

Žinoma, kad pavyks! Kursai yra skirti pradedantiesiems, tad net jei jūs manote, kad nemokate gražiai rašyti, mes padėsime jums sukurti kažką gražaus. Mokėti piešti visada yra gerai, tačiau gebėjimas piešti kaligrafijoje nėra labai svarbus.

Prenumeruokite naujienas ir nepraleiskite įdomiausių dalykų!

 

 

 

Mes esame čia.

Simono Daukanto gimnazija
II aukštas, 203 auditorija
J. Jasinskio 11,Vilnius

© 2019 Tavosu Studios
J. Jasinskio 11 / Sėlių 39, Vilnius

Pin It on Pinterest